Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
1.5 m ilgio Cat.6A S/FTP LSZH kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 500MHz pralaidumą ir pagamintas iš vario. Jis turi minimalų lenkimo spindulį 72 mm ir veikia temperatūros intervale nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 1.5 m Cat.6A S/FTP LSZH kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1.5 m (4.92 pėd.) |
| Spalva | Žalias |
| Apvalkalo skersmuo | 6.0 mm (0.24 in) |
| Laido storis | 27AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklelis |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 75°C (-4F - 167°F) |
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
Papildoma informacija |
|
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Minimalus lenkimo spindulys | 72 mm (2.84 in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C - 60°C (14F - 140°F) |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH |