Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
1.5 m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis turi RJ45 male jungtis, palaiko 250MHz pralaidumą ir pagamintas iš vario su 28AWG skerspjūviu. Kabelis yra baltas, turi PVC apvalkalą ir veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 1.5 m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1.5 m (4.92ft) |
| Spalva | Balta |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo skersmuo | 6.2 mm (0.24in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido skerspjūvis | 28AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 74 mm (2.91in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugymo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Papildoma informacija |
|
| Jungtys | RJ45 Male (abu galai) |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varis |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Jungties matmenys | 11.6x22.8x8.3 mm (0.46x0.90x0.33in) |
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |