Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
1.5 m Cat.6A S/FTP LSZH kabelis turi RJ45 M/M jungtis ir palaiko 500MHz juostos plotį. Kabelis pagamintas iš vario su 27AWG laidininko storio ir atitinka RoHS bei REACH standartus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 1.5m Cat.6A S/FTP LSZH kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1.5 m (4.92 pėdų) |
| Spalva | Geltona |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo skersmuo | 6.0 mm (0.24 colio) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 27AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklelis |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas juostos plotis | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimali lenkimo spindulys | 72 mm (2.84 colio) |
| Veikimo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Papildoma informacija |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH |