Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
1.5 m Cat.6A S/FTP GRS TPE tinklo kabelis turi RJ45 male jungtis ir palaiko 500MHz pralaidumą. Kabelis pagamintas iš vario su TPE apvalkalu ir atitinka RoHS, REACH bei UL standartus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | Cat.6A S/FTP |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1.5 m (4.92 pėd.) |
| Spalva | Pilkas |
| Apvalkalo medžiaga | TPE |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis | 27AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis + aliuminio folija |
| Darbo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 74mm (2.91in) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pins konstrukcija | Varis lydinys |
| Pins danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 22.8 x 8.3mm (0.46 x 0.90 x 0.33in) |
Papildoma informacija |
|
| Pakuotės tipas | 100% GRS perdirbtas polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL, Kalifornijos pasiūlymas 65, GRS |