Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
1.5 m ilgio baltas Cat.7 tinklo kabelis su RJ45 Male Cat.6A jungtimis. Palaiko juostos plotį iki 600MHz ir turi LSZH apvalkalą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Ilgis | 1.5 m (4.92 pėd.) |
| Spalva | Balta |
| Tipas | Cat.7 |
Specifikacijos |
|
| Palaikomas juostos plotis | 600MHz |
| Nominalus slopinimas | 51.4dB/100m @600MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 78mm (3.07 in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungčių detalės |
|
| Jungtis A | RJ45 Male Cat.6A |
| Jungtis B | RJ45 Male Cat.6A |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varinės lydinio |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 22.8 x 8.3mm (0.46 x 0.90 x 0.33 in) |
Kabelio konstrukcija |
|
| Apvalkalo skersmuo | 6.5mm (0.26 in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Vadovo medžiaga | Varis |
| Vadovo storis | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis |