Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
2 m ilgio Cat.5e F/UTP tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 100MHz pralaidumą ir turi varinį laidą. Kabelis turi PVC apvalkalą, veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C ir yra su 10 metų garantija.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 2 m Cat.5e F/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2 m (6.56ft) |
| Spalva | Juoda |
| Tipas | Cat.5e |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis | 26AWG |
| Apsauga | Aliuminio folija |
| Palaikomas pralaidumas | 100MHz |
| Nominalus slopinimas | 24dB/100m @100MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 60mm (2.36in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Laikymo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varinė lydinys |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |
Saugaus naudojimo įspėjimas |
|
| Naudokite produktą pagal paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų veikimą. | |