Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
1 m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis turi RJ45 male jungtis ir palaiko 500MHz juostos plotį. Kabelis pagamintas iš vario, 26AWG storio, o minimalus lenkimo spindulys yra 18.6mm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 1 m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1 m (3.28ft) |
| Spalva | Juoda |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo skersmuo | 6.2mm (0.24in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Vado medžiaga | Varis |
| Vado storis | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminis / Poliesteris |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas juostos plotis | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 67.86dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 18.6mm (0.74in) |
| Darbo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengtas |
| Išmatavimai (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3mm (0.46x0.85x0.33in) |
Saugaus naudojimo įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik pagal numatytą paskirtį. | |