Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
2 m ilgio OM5 pluoštinis kabelis su LC Male jungtimis abiejuose galuose. Palaiko 100Gbps pralaidumą ir veikia temperatūros intervale nuo -40°C iki 85°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Pluoštinis kabelis |
| Modelis | OM5 LC/LC |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2 m (6.56 ft) |
| Jungtis A | LC Male |
| Jungtis B | LC Male |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laido medžiaga | Pluoštas |
| Laido storis | 50/125µm |
| Palaikomas pralaidumas | 100Gbps |
| Nominalus slopinimas |
|
| Minimali lenkimo spindulys | 7.5mm (0.29in) |
| Veikimo temperatūra | -40°C iki 85°C (-40°F iki 185°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -40°C iki 85°C (-40°F iki 176°F) |
Papildoma informacija |
|
| Spalva | Žalia |
| Apvalkalo skersmuo | 4.0mm (0.16in) x 2 |
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL |