Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
5 m Cat.6A U/FTP plokščias tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko juostos plotį iki 500MHz. Pagamintas iš gryno vario laidininkų ir PVC apvalkalo, jis turi minimalų lenkimo spindulį 60 mm ir veikia esant -10°C iki 60°C temperatūrai.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | 5m Cat.6A U/FTP Plokščias Tinklo Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 5m (16.44ft) |
| Spalva | Juoda |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo Skersmuo | 6.6 x 1.76 mm (0.26 x 0.07 in) |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laidininko Medžiaga | Grynasis Varis |
| Laidininko Storis | 32AWG |
| Apsauga | Aliuminio Folija |
| Palaikomas Juostos Plotis | 500MHz |
| Nominalus Slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus Lenkimo Spindulys | 60mm (2.36in) |
| Veikimo Temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugymo Temperatūra | -10°C iki 40°C (14°F iki 104°F) |
Papildoma Informacija |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso Medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties Danga | Nikelis |
| Pin Konstrukcija | Žalvaris |
| Pin Danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11 x 28 x 6 mm (0.43 x 1.10 x 0.24 in) |
| Pakuotės Tipas | Poliškai |