Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
PAFOS spinta su elegantišku baltu matinio paviršiaus apdaila ir keturiomis erdviomis lentynomis sujungia stilių ir funkcionalumą, užtikrindama tvarką ir lengvą prieigą prie jūsų daiktų.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Durų skaičius | 1 |
| Lentynų skaičius | 4 |
| Rėmo spalva | Balta |
| Stilius | Modernus |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Durų tipas | Pakabinamos |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodamas atskirai |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 1985 mm |
| Gylis | 555 mm |
| Plotis | 450 mm |
Pakavimo duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 3 |
| Pirmos pakuotės svoris | 27 kg |
Spinta – tokie baldai, kurie gali būti įrengti ir rūbinėje, ir prieškambaryje, ir miegamajame, ir svetainėje. Nemaža dalis žmonių renkasi paskutinį sprendimą, nes ne kiekvienas gali sau leisti turėti atskirą rūbinę, o miegamasis ar prieškambaris šiam tikslui gali būti …