Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Spinta PAFOS 1D su juodu matinio paviršiaus apdaila, vienos durys su paspaudimo sistema ir keturiomis lentynomis, užtikrina organizuotą daiktų laikymą.
Savybės |
|
|---|---|
| Prekės kolekcijos pavadinimas | PAFOS |
|
|
|
| Stalčiai | Ne |
| Vidinė spalva | Juoda |
| Durų tipas | Pakabinamos durys |
|
|
|
| Rankena(-os) | Ne |
| Durų spalva | Juoda |
| Paviršiaus tipas | Tekstūruotas paviršius |
| Veidrodis | Ne |
| Prekės tipas | Spinta |
| Stilius | Modernus |
|
|
|
|
|
|
| Surinkta | Ne |
| Durų skaičius | 1 duris |
| Išorės apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo medžiaga | Plokštė iš dalelių |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Durų medžiaga | MDF |
| Lentynų skaičius | 4 lentynos |
| Papildoma informacija | Savarankiškai surenkamas, vienos durys atsidaro į šoną, paspaudimo sistema |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durų apdailos medžiaga | Folio |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Viršutinė apdailos medžiaga | Laminatas |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
Matmenys |
|
| Plotis | 450 mm |
| Gylis | 555 mm |
| Ūgis | 1985 mm |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Durų storis | 1.6 cm |
Pakavimo duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 3 |
| Pirmo paketo svoris | 27 kg |
| Trečio paketo matmenys | 133 x 50 x 4,5 cm |
| Antro paketo svoris | 18 kg |
| Trečio paketo svoris | 11,5 kg |
| Antro paketo matmenys | 75,5 x 51 x 13 cm |
| Pirmo paketo matmenys | 206,5 x 59,5 x 5 cm |
Pakavimo turinys |
|
| Rinkinio turinys | Visi montavimo priedai, Spinta x1, Surinkimo instrukcija x1 |
Spinta – tokie baldai, kurie gali būti įrengti ir rūbinėje, ir prieškambaryje, ir miegamajame, ir svetainėje. Nemaža dalis žmonių renkasi paskutinį sprendimą, nes ne kiekvienas gali sau leisti turėti atskirą rūbinę, o miegamasis ar prieškambaris šiam tikslui gali būti …