Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Abeto RTV spintelė yra modernus sprendimas plokščiaekranėms televizoriams, pasižyminti elegantiška balto ir blizgaus balto paviršiaus apdaila bei keturiomis durimis su traukimo rankenomis.
Savybės |
|
|---|---|
| Papildoma informacija | Spintelėse po vieną lentyną, Be rankenų fasadai, Savarankiškai surenkami baldai |
| Viršutinio paviršiaus tipas | Matinis |
| Paviršiaus tipas | Tekstūruotas paviršius |
| Stalčiai | Ne |
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
| Viršutinė spalva | Balta |
| Lentynos spalva | Balta |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo spalva | Balta |
| Veidrodis | Ne |
| Priešmontuota | Ne |
| Durų atidarymo tipas | Traukimas |
| Stilius | Modernus |
| Vidinė spalva | Balta |
| Rėmo medžiaga | Vidutinio tankio plaušo plokštė (MDF) |
| Durų skaičius | 4 durys |
| Durų medžiaga | MDF |
| Tiekėjo kolekcijos pavadinimas | ABETO |
| Lentynos | Taip |
| Kojučių medžiaga | Plastikas |
| Kojučių spalva | Juoda |
| Viršutinė medžiaga | MDF |
| Lentynų skaičius | 4 lentynos |
| Durų spalva | Balta |
| Ratlankiai | Ne |
Svoris ir matmenys |
|
| Durų storis | 1,6 cm |
| Gylis | 420 mm |
| Aukštis | 520 mm |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Plotis | 2000 mm |
Pakavimo duomenys |
|
| Pirmo paketo svoris | 26 kg |
| Antras paketas matmenys | 67 x 47 x 26 cm |
| Antras paketo svoris | 32 kg |
| Pirmo paketo matmenys | 210 x 46 x 8 cm |
| Pakuočių dėžių skaičius | 2 |
| Pakuotės svoris | 58 kg |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinys | Surinkimo instrukcija x1, visi reikalingi montavimo priedai, TV spintelė x1 |
KAIP TEISINGAI IŠSIRINKTI LENTYNAS IR DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMAS
Ar kada nors turėjote per daug vietos susidėti daiktams? Tikriausiai ne. Norint prisijaukinti šiuolaikišką gyvenimo stilių ir namuose išvengti streso, padeda organizavimas. Be to, meistriškai padarytos knygų lentynos atrodo puikiai …