Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Cama RTV spintelė PAFOS yra modernaus dizaino saugojimo sprendimas televizoriams ir kitiems medijos įrenginiams. Su balta matinė apdaila, ji suteikia elegantišką išvaizdą bet kuriai erdvei.
Savybės |
|
|---|---|
| Durų spalva | Balta |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Rėmo spalva | Balta |
| Lentynų skaičius | 3 lentynos |
| Veidrodis | Ne |
| Priešsurinkta | Ne |
| Rato ratukai | Ne |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Papildoma informacija | Be rankenėlių, savarankiškai surenkamas baldas |
| Rėmo apdailos tipas | Matinė |
| Lentynos spalva | Balta |
| Durų apdailos tipas | Matinė |
| Viršaus apdailos tipas | Matinė |
| Viršaus medžiaga | MDF |
| Paviršiaus tipas | Struktūrinis paviršius |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | PAFOS |
| Viršaus spalva | Balta |
| Vidinė spalva | Balta |
| Stalčiai | Ne |
| Rėmo medžiaga | Vidutinio tankio plaušų plokštė (MDF) |
| Durų medžiaga | MDF |
| Durų atidarymo tipas | Traukti |
| Lentynos | Taip |
| Stilius | Modernus |
| Kojių medžiaga | Plastikas |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 420 mm |
| Ūgis | 520 mm |
| Plotis | 1500 mm |
| Durų storis | 16 mm |
| Rėmo storis | 16 mm |
Pakavimo duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 36,5 kg |
| Antrinės pakuotės svoris | 20,5 kg |
| Antrinės pakuotės matmenys | 675 x 470 x 165 mm |
| Pirminės pakuotės matmenys | 1600 x 460 x 50 mm |
| Pirminės pakuotės svoris | 16 kg |
| Pakuočių dėžių skaičius | 2 |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Surinkimo instrukcija x1, visi reikalingi montavimo priedai, TV spintelė x1 |
KAIP TEISINGAI IŠSIRINKTI LENTYNAS IR DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMAS
Ar kada nors turėjote per daug vietos susidėti daiktams? Tikriausiai ne. Norint prisijaukinti šiuolaikišką gyvenimo stilių ir namuose išvengti streso, padeda organizavimas. Be to, meistriškai padarytos knygų lentynos atrodo puikiai …