Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moderni juoda matinė spintelė su keturiomis durimis, skirta televizoriui ir medijos įrenginiams. Rėmas pagamintas iš vidutinio tankio medžio plaušo plokštės (MDF), o kojos – iš plastiko.
Savybės |
|
|---|---|
| Rėmo medžiaga | Vidutinio tankio medžio plaušo plokštė (MDF) |
| Kojų medžiaga | Plastikas |
| Durų skaičius | 4 durys |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | PAFOS |
| Durų medžiaga | MDF |
| Etapai | Taip |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Etapų skaičius | 4 lentynos |
| Kojų spalva | Auksinė |
| Durų spalva | Juoda |
| Papildoma informacija | Be rankenų, savarankiškai surenkamas, kiekviename spintelės viduje po vieną lentyną |
| Prieš surinktas | Ne |
| Stalčiai | Ne |
| Durų atidarymo tipas | Traukti |
| Stilius | Modernus |
| Veidrodis | Ne |
| Ratlankiai | Ne |
| Viršutinė medžiaga | MDF |
| Paviršiaus tipas | Struktūruotas paviršius |
| Viršutinė spalva | Juoda |
| Vidinė spalva | Juoda |
| Lentynos spalva | Juoda |
| Viršutinės apdailos tipas | Matinis |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 520 mm |
| Gylys | 420 mm |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Plotis | 2000 mm |
| Durų storis | 16 mm |
Pakavimo duomenys |
|
| Antrinio paketo svoris | 30 kg |
| Pirmo paketo matmenys | 210 x 46 x 5 cm |
| Pakavimo dėžių skaičius | 2 |
| Paketo svoris | 51.5 kg |
| Antrinio paketo matmenys | 59.5 x 47 x 23 cm |
| Pirmo paketo svoris | 21.5 kg |
Pakavimo turinys |
|
| Rinkinio turinys | Visi reikalingi montavimo priedai, surinkimo instrukcija x1, televizoriaus spintelė x1 |
KAIP TEISINGAI IŠSIRINKTI LENTYNAS IR DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMAS
Ar kada nors turėjote per daug vietos susidėti daiktams? Tikriausiai ne. Norint prisijaukinti šiuolaikišką gyvenimo stilių ir namuose išvengti streso, padeda organizavimas. Be to, meistriškai padarytos knygų lentynos atrodo puikiai …