| Nuskaitymas |
| Maksimalus skanavimo dydis | 216 x 3000 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Abipusis skanavimas | Taip |
| Įvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Išvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Juostos skanavimas | Ne |
| Pilkosios skalės lygiai | 256 |
| Adf skenavimo sparta (nespalvotas, a4) | 45 ppm |
| Adf skenavimo sparta (spalvotas, a4) | 30 ppm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (nespalvota, a4) | 90 ipm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (spalvota, a4) | 60 ipm |
| Nespalvoto skenavimo režimas | Juoda ir balta |
| Konstrukcija |
| Skenerio tipas | Sheet-fed skaitytuvas |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda |
| Veikimo charakteristikos |
| Jutiklio tipas | Cmos cis |
| Kasdienio darbo ciklas (maks.) | 4000 puslapiai |
| Šviesos šaltinis | Rgb led |
| Skanavimo tvarkyklės | Isis,twain |
| Popieriaus tiekimas |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A4 |
| Palaikomas skenavimo medijos tipas | Vizitinė kortelė, plastikinė kortelė |
| Ryšys |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb versija | 2.0 |
| Standartinės sąsajos | Usb 2,0 |
| Energijos valdymas |
| Maitinimo tipas | Ac |
| Energijos suvartojimas | 19 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 1,4 w |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,1 w |
| Ac įėjimo dažnis | 50 - 60 hz |
| Įėjimo įtampa | 100-240 v |
| Sistemos reikalavimai |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 8,windows 8 enterprise,windows 8 enterprise x64,windows 8 pro,windows 8 pro x64,windows 8 x64,windows 8.1,windows 8.1 enterprise,windows 8.1 enterprise x64,windows 8.1 pro,windows 8.1 pro x64,windows 8.1 x64,windows vista business,windows vista business x64,windows vista enterprise,windows vista enterprise x64,windows vista home basic,windows vista home basic x64,windows vista home premium,windows vista home premium x64,windows vista ultimate,windows vista ultimate x64 |
| Palaikomos serverio valdymo sistemos | Windows server 2008 r2,windows server 2008 r2 x64,windows server 2012 r2,windows server 2012 r2 x64 |
| Aplinkos sąlygos |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 10 - 32,5 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Sertifikatai |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Svoris ir matmenys |
| Svoris | 2,8 kg |
| Plotis | 291 mm |
| Ilgis | 253 mm |
| Aukštis | 231 mm |
|
| Modelio pavadinimas | 2421J37 |