Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 216 x 5080 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Abipusis skanavimas | Taip |
| Įvesties spalvos gylis | 48 bitai |
| Išvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Įvesties pilkumo laipsnio gylis | 16 bitai |
| Išvesties pilkumo lygių gylis | 8 bitai |
| Išvesties vienspalvio vaizdo gylis | 1 bitai |
| Adf skenavimo sparta (nespalvotas, a4) | 40 ppm |
| Adf skenavimo sparta (spalvotas, a4) | 40 ppm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (nespalvota, a4) | 80 ipm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (spalvota, a4) | 80 ipm |
| Nespalvoto skenavimo režimas | Juoda ir balta, monochromas |
| Ritinio eksploatavimo laikas | 300000 puslapiai |
| Pagalvėlės eksploatavimo laikas | 100000 puslapiai |
| Techninės įrangos skiriamoji geba | 600 x 600 pikseliai |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Adf skeneris |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Pilka, balta |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Dual cis |
| Kasdienio darbo ciklas (maks.) | 4000 puslapiai |
| Šviesos šaltinis | Led |
| Mygtuko funkcijos | Apačioje, skenuoti, standby, up |
| Skanavimo tvarkyklės | Twain |
| Ultragarsinis dvigubo lapo aptikimas | Taip |
| Įeities talpa | |
| Automatinės dokumentų tiektuvo talpa | 100 lapai |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A4 |
| Kortelės storis (maks.) | 1,2 mm |
| Palaikomas skenavimo medijos tipas | Plastikinė kortelė, storas popierius, plonas popierius |
| Maksimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 216 x 5080 mm |
| Minimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 13,2 x 13,2 mm |
| Plastiko kortos medijos svoris | 40 - 220 g/m² |
| Multi padavimo nustatymas | Taip |
| Laiškas | Taip |
| Maksimalus skenavimo plotis | 21,6 cm |
| Maksimalus skenavimo ilgis | 5,08 m |
| Ryšys | |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb versija | 2.0 |
| Standartinės sąsajos | Usb 2,0 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Dc |
| Įėjimo įtampa | 24 v |
| Srovė | 1,25 a |
| Sistemos reikalavimai | |
| Minimaliai kietojo disko vietos | 2000 mb |
| Minimalus ram | 1024 mb |
| Minimalus procesorius | Pentiumr iv 2.4 ghz |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10,windows 10 education,windows 10 education x64,windows 10 enterprise,windows 10 enterprise x64,windows 10 home,windows 10 home x64,windows 10 iot core,windows 10 pro,windows 10 pro x64,windows 7,windows 7 enterprise,windows 7 enterprise x64,windows 7 home basic,windows 7 home basic x64,windows 7 home premium,windows 7 home premium x64,windows 7 professional,windows 7 professional x64,windows 7 starter,windows 7 starter x64,windows 7 ultimate,windows 7 ultimate x64,windows 8,windows 8 enterprise,windows 8 enterprise x64,windows 8 pro,windows 8 pro x64,windows 8 x64,windows vista,windows vista business,windows vista business x64,windows vista enterprise,windows vista enterprise x64,windows vista home basic,windows vista home basic x64,windows vista home premium,windows vista home premium x64,windows vista ultimate,windows vista ultimate x64,windows xp home,windows xp home x64,windows xp professional,windows xp professional x64 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 5 - 40 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 2,7 kg |
| Plotis | 318,7 mm |
| Ilgis | 230,7 mm |
| Aukštis | 228,3 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Siejama programinė įranga | Plustek docaction\nplustek doctwain\nabbyy finereader sprint\nnewsoft presto! pagemanager 9 se |
| Modelio pavadinimas | 0296 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …