Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 216 x 5080 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Abipusis skanavimas | Taip |
| Adf skenavimo sparta (nespalvotas, a4) | 30 ppm |
| Įvesties spalvos gylis | 48 bitai |
| Išvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Įvesties pilkumo laipsnio gylis | 16 bitai |
| Išvesties pilkumo lygių gylis | 8 bitai |
| Išvesties vienspalvio vaizdo gylis | 1 bitai |
| Adf skenavimo greitis (nespalvotai, a4) | 30 ppm |
| Adf skenavimo sparta (spalvotas, a4) | 30 ppm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (nespalvota, a4) | 60 ipm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (spalvota, a4) | 60 ipm |
| Ritinio eksploatavimo laikas | 300000 puslapiai |
| Pagalvėlės eksploatavimo laikas | 50000 puslapiai |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Adf skeneris |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda, balta |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Dual cis |
| Kasdienio darbo ciklas (maks.) | 4000 puslapiai |
| Šviesos šaltinis | Led |
| Nuskaityti į | Elektroninį paštą, ftp, http |
| Mygtuko funkcijos | Apačioje, skenuoti, up |
| Skanavimo tvarkyklės | Twain |
| Ultragarsinis dvigubo lapo aptikimas | Taip |
| Įeities talpa | |
| Automatinės dokumentų tiektuvo talpa | 50 lapai |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A4 |
| Palaikomas skenavimo medijos tipas | Vizitinė kortelė, plastikinė kortelė |
| Minimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 13,2 x 13,2 mm |
| Ruošinio svoris, automatinis dokumentų tiektuvas | 50 - 105 g/m² |
| Multi padavimo nustatymas | Taip |
| Maksimalus skenavimo plotis | 21,6 cm |
| Maksimalus skenavimo ilgis | 5,08 m |
| Ryšys | |
| Standartinės sąsajos | Eternetas, usb 2.0 |
| Energijos valdymas | |
| Įėjimo įtampa | 24 v |
| Srovė | 0,75 a |
| Sistemos reikalavimai | |
| Minimaliai kietojo disko vietos | 2000 mb |
| Minimalus ram | 1024 mb |
| Minimalus procesorius | Pentium r iv 2.4 ghz |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10,windows 7,windows 8,windows vista,windows xp |
| Palaikomos mac operacinės sistemos | Mac os x 10.10 yosemite,mac os x 10.11 el capitan,mac os x 10.12 sierra,mac os x 10.13 high sierra,mac os x 10.14 mojave,mac os x 10.8 mountain lion,mac os x 10.9 mavericks |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1,66 kg |
| Plotis | 263 mm |
| Ilgis | 128 mm |
| Aukštis | 148 mm |
| Modelio pavadinimas | 0307 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …