Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 36,8 x 25,4 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 7200 x 7200 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Įvesties spalvos gylis | 48 bitai |
| Išvesties spalvos gylis | 48 bitai |
| Išvesties pilkumo lygių gylis | 16 bitai |
| Išvesties vienspalvio vaizdo gylis | 1 bitai |
| Juostos skanavimas | Taip |
| Nespalvoto skenavimo režimas | Juoda ir balta, monochromas |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Filmų / skaidrių skeneris |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Ccd |
| Šviesos šaltinis | Led |
| Mygtuko funkcijos | Skenuoti |
| Ryšys | |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb versija | 2.0 |
| Standartinės sąsajos | Usb 2,0 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Dc |
| Įėjimo įtampa | 15 v |
| Srovė | 1 a |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1,6 kg |
| Plotis | 120 mm |
| Ilgis | 272 mm |
| Aukštis | 119 mm |
| Modelio pavadinimas | 0226 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …