Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Croci Spa guminės šukos dedamos ant delno 19.5x12cm
Palepinkite savo pūkuotą draugą su HILTON Mazgoti Anties Kaulais! Šis 6 cm ilgio ir 500 g svorio užkandis puikiai tinka kramtyti, skatina dantų sveikatą ir užtikrina valandų pramogų.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Užkandžio tipas | Hipoalergiškas, Natūralus, Kramtomas, Šuniukams |
| Šunų veislė | Bet kuri veislė |
| Augintinio amžius | Visi amžiai |
| Augintinio gyvenimo etapas | Suaugęs |
| Pakuotės tipas | Plastikinė pakuotė |
| Augintinio maisto skonis | Antis |
| Veislės dydis | Visi dydžiai (2 - 80 kg) |
| Svorio diapazonas | 500 g - 999 g |
| Produkto kategorija | Užkandis |
| Be glitimo | Taip |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Sveikatos poveikis | Švarūs dantys, gaivus kvapas |
| Augintinio specifiniai poreikiai | Apnašų susidarymo prevencija |
| Svoris | 500 g |
| Be cukraus | Taip |
Maistinė vertė |
|
| Žaliųjų pelenų kiekis | 3% |
| Drėgmės kiekis | 20% |
| Baltymų kiekis | 30% |
| Žaliųjų skaidulų kiekis | 1.5% |
| Riebalų kiekis | 3% |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …