Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Croci Spa guminės šukos dedamos ant delno 19.5x12cm
500 g be glitimo pakuotė, skirta šunims. Pagaminta iš antienos ir triušio, užtikrinanti baltymų turtingą užkandį.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Be glitimo | Taip |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Veislės dydis | Visų dydžių (2 - 80 kg) |
| Šuns veislė | Bet kuri veislė |
| Be sojos | Taip |
| Sveikatos poveikis | Skatina švarius dantis ir gaivų kvapą |
| Naminių gyvūnų amžiaus etapas | Suaugęs |
| Naminių gyvūnų maisto skonis | Antiena, Triušis |
| Pakuotės tipas | Plastikinė pakuotė |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Svoris | 500 g |
| Be konservantų | Ne |
| Specifiniai poreikiai | Prevencija nuo dantų akmenų |
| Be cukraus | Ne |
| Pagrindinis skonis | Antiena, Triušis |
| Produkto kategorija | Užkandis |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
| Kramtuko tipas | Kramtukai, kaulai, dantų, natūralus |
| Papildomos ypatybės | Treniruotėms, dantų, bendrai sveikatai |
| Kategorija | Šunims |
| Svorio diapazonas | 500 g - 999 g |
| Veislės dydis | Tinka visoms veislėms |
Maistinė informacija |
|
| Drėgmės kiekis | 20% |
| Baltymai | 50% |
| Žaliųjų pelenų kiekis | 4% |
| Žaliųjų skaidulų kiekis | 3% |
| Riebalų kiekis | 3.5% |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …