Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
„Hilton 500 g“ yra tvirtas, kramtomas skanėstas suaugusiems šunims, skirtas bendrai sveikatai, mokymui ir dantų priežiūrai. Jis pagamintas iš vištienos ir menkių, užtikrinant puikų skonį.
Savybės |
|
|---|---|
| Gyvūno gyvenimo etapas | Suaugęs |
| Be glitimo | Ne |
| Papildomos savybės | Bendra sveikata, Mokymas, Dantų priežiūra |
| Gyvūno maisto skonis | Menkių, Vištienos |
| Gyvūno amžius | Suaugęs, Bet kokio amžiaus |
| Be sojos | Nėra duomenų |
| Šunų veislė | Bet kuri veislė |
| Sveikatos poveikis | Bendra sveikata |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Veislės dydis | Visi dydžiai (2 - 80 kg) |
| Be dirbtinių spalvų | Nėra duomenų |
| Pakuotės tipas | Plastikinė pakuotė |
| Produkto kategorija | Skanėstas |
| Dozavimo forma | Tvirtas |
| Pagrindinis skonis | Žuvis, Vištiena |
| Svorio diapazonas | 500 g - 999 g |
| Skanėsto tipas | Mokymui, Natūralus, Kramtomas |
| Kategorija | Šunims |
| Veislės dydis | Tinka visoms veislėms |
| Gyvūno specifiniai poreikiai | Nėra specifinių poreikių |
| Be konservantų | Nėra duomenų |
| Be cukraus | Nėra duomenų |
| Svoris | 500 g |
| Sezoninė pasiūla | Vasara su jūsų augintiniu |
Mitybos faktai |
|
| Žaliųjų pelenų | 3.5% |
| Drėgmės kiekis | 20% |
| Žaliųjų skaidulų | 2.5% |
| Baltymai | 35% |
| Riebalų kiekis | 3.5% |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …