Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Croci Spa guminės šukos dedamos ant delno 19.5x12cm
„Hilton“ šunų skanėstas yra sumuštinio tipo produktas, pagamintas iš avienos ir žuvies, tinkantis visų veislių suaugusiems šunims. Be sojos ir glitimo, jis idealiai tinka šunims su mitybos apribojimais.
Techninės specifikacijos: Drėgmės kiekis - 23%, Žaliųjų skaidulų - 2.5%, Žaliųjų pelenų - 3%, Baltymų - 30%, Riebalų kiekis - 3%.
Savybės |
|
|---|---|
| Šuns veislė | Visos veislės |
| Be sojos | Taip |
| Veislės dydis | Kiekvieno dydžio (2 - 80 kg) |
| Augintinio amžiaus etapas | Suaugęs |
| Augintinio maisto skonis | Aviena, Menkė |
| Sveikatos poveikis | Bendra sveikata |
| Gyvūnų tipas(-ai) | Šuo |
| Pakuotės tipas | Plastikinė pakuotė |
| Be glitimo | Taip |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Be konservantų | Duomenų nėra |
| Be cukraus | Duomenų nėra |
| Specifiniai augintinio poreikiai | Nėra specifinių poreikių |
| Svoris | 500 g |
| Be dirbtinių spalvų | Duomenų nėra |
| Produkto kategorija | Skanėstas |
| Svorio diapazonas | 500 g - 999 g |
| Pagrindinis skonis | Aviena, Žuvis |
| Skanėsto tipas | Natūralus, Kramtomas, Hipoalerginis, Mokomasis |
| Sezoninė pasiūla | Pavasaris |
| Papildomos savybės | Be glitimo, Mokomasis, Bendra sveikata |
| Augintinio amžius | Suaugęs |
| Kategorija | Šunims |
| Veislės dydis | Tinkamas visoms veislėms |
Mitybos faktai |
|
| Drėgmės kiekis | 23% |
| Žaliųjų skaidulų | 2.5% |
| Žaliųjų pelenų | 3% |
| Baltymų | 30% |
| Riebalų kiekis | 3% |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …