Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Maced Mini Ančių Juostelės yra be glitimo ir sojų, tinkančios visoms veislėms ir amžiaus grupėms. Jos pateikiamos 500g pakuotėje ir turi 45% baltymų, todėl yra sveikas pasirinkimas mokymui ir bendrai sveikatai.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Gyvūno amžiaus etapas | Suaugęs |
| Be glitimo | Taip |
| Dozavimo forma | Kieta |
| Be konservantų | Ne |
| Gyvūno specifiniai poreikiai | Nėra specifinių poreikių |
| Pakuotės tipas | Plastikinė pakuotė |
| Be cukraus | Duomenų nėra |
| Šuns veislė | Bet kuri veislė |
| Gyvūnų tipai | Šuo |
| Be sojų | Taip |
| Sveikatos poveikis | Bendra sveikata |
| Veislės dydis | Visi dydžiai (2 - 80kg) |
| Pakuotės svoris | 500 g |
| Gyvūnų maisto skonis | Antis |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
| Užkandžio tipas | Mokymui, Natūralus, Kramtomas |
| Papildomos ypatybės | Mokymui, Bendra sveikata, Dantų |
| Pakuotės svorio intervalas | 500 g - 999 g |
| Produkto kategorija | Užkandis |
| Pagrindinis skonis | Antis |
| Kategorija | Šunims |
| Veislės dydis | Tinka visoms veislėms |
Saugumo įspėjimas |
|
| Įspėjimai | Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Nenaudoti kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. |
Mitybos faktai |
|
| Riebalų kiekis | 1.5% |
| Žaliųjų pelenų kiekis | 4% |
| Žaliųjų skaidulų kiekis | 1% |
| Baltymų kiekis | 45% |
| Drėgmės kiekis | 21% |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …