Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Croci Spa guminės šukos dedamos ant delno 19.5x12cm
Be glitimo šunų skanėstas su antis ir žuvies skoniais.
Savybės |
|
|---|---|
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Veislės dydis | Visi dydžiai (2 - 80 kg) |
| Gyvūnų maisto skonis | Antis, Žuvis |
| Tinka | Šunims |
| Gyvūno amžiaus etapas | Suaugęs |
| Pakuotės tipas | Plastikinė pakuotė |
| Šunų veislė | Bet kuri veislė |
| Specifiniai gyvūnų poreikiai | Burnos higiena |
| Sveikatos poveikis | Dantų priežiūra |
| Produkto kategorija | Skanėstas |
| Skanėsto tipas | Mokymui, Kūdikiams |
| Papildomos savybės | Bendra sveikata, Dantų |
| Pagrindinis skonis | Antis |
| Svorio diapazonas | 500 g - 999 g |
| Gyvūno amžius | Bet kuriame amžiuje |
| Kategorija | Šunims |
| Veislės dydis | Tinka visoms veislėms |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 500 g |
Pakuotės turinys |
|
| Kiekis | 1 |
Maistinė informacija |
|
| Žaliavinis pelenų kiekis | 4% |
| Drėgmės kiekis | 23% |
| Baltymai | 30% |
| Žaliaviniai skaidulos | 0.2% |
| Riebalų kiekis | 2% |
| Be glitimo | Taip |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …