Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.
| Konstrukcija | |
| Forma | Kišenė |
| Tipas | Skaičiuotuvo ekranas |
| Produkto spalva | Pilka |
| Danga | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Veikimo charakteristikos | |
| Užrašas simboliais | Kvadratinis stogas |
| Keitimas tarp | Proc. |
| Ekranas | |
| Skaitmenys | 8 skaitmenys(ų) |
| Ekrano pakreipimas | Taip |
| Apšviestas ekranas | Ne |
| Ekrano dydis (hxv) | 35,2 x 11,4 mm |
| Displėjaus simbolių dydis | 9,2 x 3,5 mm |
| Antras ekranas | Ne |
| Atmintis | |
| Atminties tipas | M+, m-, rm/cm |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos tipas | Lr54 |
| Automatinis išjungimas | Taip |
| Automatiškai išsijungia po | 7 min |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 41 g |
| Matmenys (wxdxh) | 97 x 60 x 11,4 mm |
| Modelio pavadinimas | 4598B001 |