Spyna Abus Granit XPlus 540/160HB300
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 6 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Spyna Abus Granit XPlus 540/160HB300 kaina
ar
add to cart Į krepšelį 107.51
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 107.51
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Prekės techninės specifikacijos
  • 13 mm grūdinto kvadratinio veleno parabolinė sagtis
  • ABUS XPlus cilindras užtikrina aukščiausio lygio apsaugą nuo laužymosi
  • Automatinis rakto skylutės dangtelis, apsaugantis nuo purvo ir korozijos
  • Užrakto tipas: U-tipo, su rakteliais
  • Signalizacija: nėra
  • Cilindo tipas: XPlus
  • Ilgis: 300 mm
  • Plotis: 108 mm
  • Diametras: 17 mm
  • Svoris: 1700 g
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-07-03
Abus Granit XPlus 540/160HB300 U formos spyna yra labai patikima ir saugi.
Pliusai: Aukštos kokybės u formos spyna Didelis saugumo lygis Atspari gniužimui ir smūgiams
Minusai: Gali būti sunki ir nešiojama
Specifikacija
  • Gamintojas Abus
  • Modelis
    11179
  • Mpn 11179
  • Vertė 1
  • Svoris 0,60000
  • Modelio pavadinimas
    11179
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Kaip ši U formos spyna apsaugo nuo vagystės?
2. Kokie yra šios plieninės spynos pagrindiniai matmenys?
Šio rakto užraktas yra 30 centimetrų ilgio, o jo pagrindinės dalys pagamintos iš 13 mm storio grūdinto plieno. Tokių parametrų pakaba leidžia patogiai pritvirtinti transporto priemonę prie stulpo ar stacionarios atramos. Svoris siekia 1,7 kilogramo, užtikrinant tvirtumą.
3. Ar prie spynos yra laikiklis dviračio rėmui?
Taip, komplektacijoje yra universalus laikiklis, tinkantis ant įvairių rėmų, kurių skersmuo nuo 20 iki 55 mm. Šį kronšteiną galima pritvirtinti horizontaliai arba vertikaliai, kad užraktą būtų patogu nešiotis su savimi. Tai palengvina jo transportavimą kasdienėse kelionėse.
4. Kuo šis užraktas yra patikimesnis už kitus?
5. Ar šis modelis tinka saugoti brangius dviračius?
Patarimai
Skaityti daugiau
Greičiausiai visi sutiks, …
Panašios prekės
  • Įvertinimas 5.0 (11)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Spyna Abus U-Spyna Granit Plus 470/150HB300+EaZy KF kaina
-8 %
  • Įvertinimas 5.0 (8)
  • Liko tik: 5+ vnt.
Abus Security Center Spyna Abus U-Spyna Granit X-Plus 540/160HB300+EaZy KF kaina
-19 %
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Spyna Abus Bordo 6000C/90 juodas SH kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Kryptonite Kriptonitas New York Lock U spyna kaina
  • Įvertinimas 5.0 (21)
  • Liko tik: 4 vnt.
Spyna Abus grandinės plieno-O-Chain 8210/110 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (4)
  • Liko tik: 2 vnt.
Abus Germany Spyna Abus U-Spyna Granit 460/150HB230+USH kaina
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Liko tik: 4 vnt.
Abus Germany Spyna Abus Iven Steel-O-Chain 8210/140 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
OnGuard dviračio spyna ONGUARD BEAST 8017 GRANDINĖ 110cm * 12mm - 5 x raktai su kodu + SPYNA (ONG-8017) kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Esperanza EZA104R AA 2000mAh 4-pack
  • GamintojasEsperanza
  • TipasAA
  • Kiekis (vnt)
  • Baterijos įtampa (V)
  • Baterijos technologijaNi-MH
  • Pristatymas į namus 3-4 d. d.
Esperanza EZA104R AA 2000mAh 4-pack kaina
Duracell | AAA/LR03 | Alkaline Basic MN2400 | 4 pc(s)
  • GamintojasDuracell
  • TipasAAA
  • Kiekis (vnt)
  • Baterijos įtampa (V)
  • Įvertinimas 5.0 (6)
Duracell | AAA/LR03 | Alkaline Basic MN2400 | 4 pc(s) kaina
Tasker TSK 1061 - HDMI 28AWG kabelis
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
Tasker TSK 1061 - HDMI 28AWG kabelis kaina
Varta Electronics CR1620 3V 70mAh elementas 6620, 1 vnt.
  • GamintojasVarta
  • TipasCR1620
  • Baterijos technologijaLi-Ion
  • Įvertinimas 5.0 (5)
  • Pristatymas į namus 3 d. d.
Varta Electronics CR1620 3V 70mAh elementas 6620, 1 vnt. kaina
DURACELL MN27 12V Elementas
  • GamintojasDuracell
  • TipasA27
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
DURACELL MN27 12V Elementas kaina