Spyna Abus U formos Granit Plus 470/150HB230+USH
  • Varlė kodas 17385092
  • Liko tik: 3 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 8 has video
  • Varlė kodas 17385092
  • Liko tik: 3 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Spyna Abus U formos Granit Plus 470/150HB230+USH kaina
ar
add to cart Į krepšelį 88.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 88.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Mechanizmo tipas: raktas
Skersmuo: 12 mm
Pakabos forma: apvali
Pakabos aukštis: 230 mm
Pakabos plotis vidinis: 10,9 cm
Cilindro tipas: pliusas
Cilindro partija: b
Pagrindinis raktas
Kartu su spyna tiekiami 2 rakteliai
Kartu su spyna tiekiamas 1 šviečiantis raktas
Rakto skylutės dangtelis
Maitinimo elementas
Dvigubas užraktas
Parabolinis Šaklas
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-10-10
ABUS 470/150HB230+USH470 Juodas U-lock yra labai patikimas ir saugus užraktas.
Minusai: Gali būti šiek tiek sunkus ir galingas, todėl gali būti nepatogus nešioti ilgesnį laiką.
Specifikacija
  • Gamintojas Abus
  • Modelis
    11249
  • Svoris 1,30000
  • Mpn 11249
  • Modelio pavadinimas
    11249
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Ar ABUS Granit Plus 470 spyna turi apsaugą nuo gręžimo?
2. Koks yra U formos spynos ABUS 470 vidinis plotis?
3. Ar ABUS Granit Plus 470 rakteliai yra šviesoje?
4. Kiek sveria dviračių spyna ABUS Granit Plus 470 modelis?
5. Ar ši U formos spyna su 230 mm aukščiu tinka elektriniams dviračiams?
Patarimai
Skaityti daugiau
Greičiausiai visi sutiks, …
Panašios prekės
  • Įvertinimas 5.0 (11)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Abus išlankstoma spyna BORDO 6000K/90, juodos spalvos kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Liko tik: 5+ vnt.
Spyna Abus sulankstomas Bordo Lite 6055/85 BK kaina
Abus Security Center ABUS Bordo Lite 6055/85 dviračio spyna kaina
-9 %
Masterlock MASTER LOCK Antrankių tipo spyna grūdinto plieno kaina
  • Įvertinimas 5.0 (11)
Spyna Abus U-Spyna Granit Plus 470/150HB300+EaZy KF kaina
-8 %
  • Liko tik: 2 vnt.
Abus Security Center Spyna Abus Bordo BIG uGrip 5700/100 BU SH kaina
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Spyna Trelock U6 108-230 ZB 401 Standartinis kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Hikoki Accessories Pjovimo diskas aliuminiui Hitachi; 255x2,8x30,0 mm; Z80; -6°
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 3-7 d. d.
Hikoki Accessories Pjovimo diskas aliuminiui Hitachi; 255x2,8x30,0 mm; Z80; -6° kaina
-7 %
QOLTEC 51762 Maitinimo adapteris, skirtas Dell 65W 3 kištukams kaina
  • Išpardavimas Išpardavimas
Pjovimo diskas Bosch Expert for Multi Material 2608642493; 216x30 mm; Z64
  • GamintojasBosch
  • Skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • SpalvaMėlyna
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Pjovimo diskas Bosch Expert for Multi Material 2608642493; 216x30 mm; Z64 kaina
-13 %
Efb Elektronik EFB RJ45 Patchkabel S/FTP Cat.6 LSZH 2.00m baltas
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Efb Elektronik EFB RJ45 Patchkabel S/FTP Cat.6 LSZH 2.00m baltas kaina
Virdulys Alessi (9093 W)
  • GamintojasAlessi
  • Galingumas (W)
  • Talpa (L)
  • Korpuso medžiaga,
  • SpalvaBalta
  • Liko tik: 4 vnt.
Virdulys Alessi (9093 W) kaina
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
Blun Reach LCD apsauginis stikliukas 9H Xiaomi Redmi 6A kaina