Spyna Abus Granit XPlus 540/160HB300+USH540
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 13 has video
rating 4.5
Spyna Abus Granit XPlus 540/160HB300+USH540 kaina
ar
add to cart Į krepšelį 122.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 122.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Prekės techninės specifikacijos
  • 13 mm grūdinto kvadratinio veleno parabolinė sagtis
  • ABUS XPlus cilindras užtikrina aukščiausio lygio apsaugą nuo laužymosi
  • Automatinis rakto skylutės dangtelis, apsaugantis nuo purvo ir korozijos
  • Užrakto tipas: U-tipo, su rakteliais
  • Signalizacija: nėra
  • Cilindo tipas: XPlus
  • Ilgis: 300 mm
  • Plotis: 108 mm
  • Diametras: 17 mm
  • Svoris: 1850 g
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-08-23
Minusai: Gana sunki, todėl gali būti nepatogu nešiotis ilgų kelionių metu
Specifikacija
  • Gamintojas Abus
  • Modelis
    11188
  • Mpn 11188
  • Svoris 0,60000
  • Vertė 1
  • Modelio pavadinimas
    ‎AB11188
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Atsiliepimų politika
Patarimai
Skaityti daugiau
Greičiausiai visi sutiks, …
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Orno Klamka Durų rankena su IP44 kodine spyna, PIN kodu atrakinama ir „Bluetooth“ kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Spyna Abus Granit XPlus 540/160HB300 kaina
-10 %
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Spyna Abus Bordo Alarm 6000KA/90 juodas SH kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
Spyna Abus Granit XPlus 540/160HB230+USH kaina
  • Įvertinimas 5.0 (8)
Abus Security Center Spyna Abus U-Spyna Granit X-Plus 540/160HB300+EaZy KF kaina
-19 %