Spyna Abus U-Spyna Granit Plus 470/150HB300+EaZy KF
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 21 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Spyna Abus U-Spyna Granit Plus 470/150HB300+EaZy KF kaina
ar
add to cart Į krepšelį 93.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 93.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Prekės techninės specifikacijos
  • Spynos tipas: U formos spyna
  • Saugumo lygis: 12 iš 15
  • Ilgis: 300 mm
  • Svoris: 1285 g
  • Plotis: 109 mm
  • Storis: 12 mm
  • 12 mm parabolės formos vamzdelis
  • Vamzdelis prie užrakto prirakinamas dvejose vietose
  • Vamzdelis, užrakto apsauga ir spynelės elementai pagaminti iš specialaus grūdinto plieno
  • ABUS Plus spynelės cilindras apsaugo nuo atrakinimo specialiais įrankiais
  • Komplekte rasite
  • Spyna
  • 2 rakteliai (vienas iš jų su LED pašvietimu)
  • EaZy KF spynos laikiklis
  • ABUS kortelė papildomam ar pamestam raktui gauti
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
TOP susijusios paieškos
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-29
Pliusai: Patikima ir tvirta Lengva naudoti ir montuoti Kompaktiškas dydis
Minusai: Gana sunki
Specifikacija
  • Gamintojas Abus
  • Modelis
    11194
  • Svoris 1,41000
  • Mpn 11194
  • Modelio pavadinimas
    11194
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Atsiliepimų politika
Patarimai
Skaityti daugiau
Greičiausiai visi sutiks, …
Panašios prekės
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Spyna Abus Granit XPlus 540/160HB300 kaina
-10 %
  • Įvertinimas 5.0 (11)
  • Liko tik: 5+ vnt.
Abus išlankstoma spyna BORDO 6000K/90, juodos spalvos kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
OnGuard Pitbull LS 8002 (ONG- 8002) dviračių tvirtinimo kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Abus Germany Spyna Abus Steel-O-Chain 8807K/110 juodas kaina
  • Įvertinimas 5.0 (17)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Kryptonite U-lock Evolution Mini 7 8,3x17,8 cm + Kryptoflex laidas 10mm/120 universalus kaina
  • Įvertinimas 5.0 (5)
Kryptonite Evolution Series 4 1090 -ketjulukko kaina
  • Įvertinimas 5.0 (3)
Kryptonite Evolution Series 4 STD U formos užraktas kaina
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Liko tik: 4 vnt.
Abus Germany Spyna Abus Iven Steel-O-Chain 8210/140 kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
Čiužinys Intex Dvigubo spaudimo pompa Double Quick III kaina
-67 %
Halmar Darbo kėdė ROMANO
  • Pristatymas į namus 20 d. d.
Halmar Darbo kėdė ROMANO kaina
-3 %
4F džemperis
  • Gamintojas4F
  • Medžiaga,
  • Dydis, , , ,
  • Pristatymas į namus 2-10 d. d.
4F džemperis kaina