Abus Germany Spyna Abus Granit Plus 470/150HB300+SH B
  • Varlė kodas 44460942
  • Liko tik: 1 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 7 has video
  • Varlė kodas 44460942
  • Liko tik: 1 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Abus Germany Spyna Abus Granit Plus 470/150HB300+SH B kaina
ar
add to cart Į krepšelį 130.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 130.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Prekės techninės specifikacijos
  • Grūdinta 12 mm apvali sagtis
  • Automatinis dangtelis, apsaugantis rakto skylutę nuo užteršimo ir korozijos
  • Užrakto tipas: U-tipo, su rakteliais
  • Signalizacija: nėra
  • Cilindro tipas: Plus
  • Ilgis: 300 mm
  • Plotis: 109 mm
  • Diametras: 14 mm