Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Croci Spa guminės šukos dedamos ant delno 19.5x12cm
Pagaminti iš aukštos kokybės ingredientų, šie skanėstai šunims yra skanus ir maistingas užkandis jūsų pūkuotam draugui.
Savybės |
|
|---|---|
| Papildomos savybės | Mokymui, Be glitimo, Bendra sveikata |
| Skanėsto tipas | Hipoalerginis, Natūralus, Mokymui |
| Sezoninė pasiūla | Pavasaris |
| Augintinio amžiaus etapas | Suaugęs |
| Augintinio maisto skonis | Kiškis, Menkė |
| Pakuotės tipas | Plastikinė pakuotė |
| Be cukraus | Duomenų nėra |
| Svorių diapazonas | 500 g - 999 g |
| Pagrindinis skonis | Kiškis, Žuvis |
| Augintinio specifiniai poreikiai | Nėra specifinių poreikių |
| Produkto kategorija | Skanėstas |
| Dozavimo forma | Kieta |
| Sveikatos poveikis | Bendra sveikata |
| Be dirbtinių spalvų | Duomenų nėra |
| Šunų veislė | Bet kuri veislė |
| Be sojos | Taip |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Veislės dydis | Kiekvieno dydžio (2 - 80kg) |
| Kategorija | Šunims |
| Veislės dydis | Tinka visoms veislėms |
| Be glitimo | Taip |
| Augintinio amžius | Suaugęs |
| Be konservantų | Duomenų nėra |
| Svoris | 500 g |
Maistinė informacija |
|
| Baltymai | 35% |
| Žaliųjų skaidulų | 2.5% |
| Drėgmės kiekis | 20% |
| Žaliųjų pelenų | 3% |
| Riebalų kiekis | 3% |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …