Šakotuvas Switch DAHUA DH-CS4010-8ET2GT-60 Switch layer L2 8xRJ-45 jungtys RJ-45 Ports Type Fast Ethernet (10/100) 2xGigabit Ethernet (copper) jungtys quantity 8xPower over Ethernet (PoE) jungtys quantity Total Power over Ethernet (PoE) budget 60 W CS4010-8ET2GT-60
  • Varlė kodas 49204571
  • Liko tik: 3 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
  • Varlė kodas 49204571
  • Liko tik: 3 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Šakotuvas Switch DAHUA DH-CS4010-8ET2GT-60 Switch layer L2 8xRJ-45 jungtys RJ-45 Ports Type Fast Ethernet (10/100) 2xGigabit Ethernet (copper) jungtys quantity 8xPower over Ethernet (PoE) jungtys quantity Total Power over Ethernet (PoE) budget 60 W CS4010-8ET2GT-60 kaina
  • + 12 mėn. 6
  • + 24 mėn. 8 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 10
  • + 48 mėn. 13
add to cart Į krepšelį 46.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 46.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 19d., antradienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
CS4010-8ET2GT-60 | Type Managed | Switch layer L2 | Web-based management Yes | Cloud-managed Yes | 10xBasic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | Basic switching RJ-45 Ethernet ports type Gigabit Ethernet (10/100/1000) | Port mirroring Yes | Switching capacity 5.6 Gbit/s | Forwarding rate 4.17 Mpps | Product colour Blue | Power source DC/PoE | Power supply included Yes | Power over Ethernet (PoE) Yes | 8xPower over Ethernet (PoE) ports quantity | Total Power over Ethernet (PoE) budget 60 W | Width 103.3 mm | Depth 184.6 mm | Height 27 mm | Weight 360 g