Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėl patikimumo ir aukštos perdavimo kokybės 4 portų desktop tipo komutatorius PoE DS-3E0105P-E(B) yra puikus sprendimas norint išplėsti namų ar biuro tinklą.
Keturi iš portų aptarnauja funkciją Power over Ethernet (PoE).
| LAN prievadai : |
1 x
RJ45
100 Base-T - Uplink,
4 x 10/100 Base-T + PoE (802.3af/at) |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| LED diodai : | Power, PoE Max, PoE, Link/Act |
| Perdavimo greitis : | 10 / 100 Mbps : 1 LAN prievadas + 4 LAN & PoE prievadai |
| Maksimali bendra galia : | 60 W |
| MAC adresų lentelė : | 1k |
| Darbo režimas : |
Extend On : 300 m, 10 Mbps @ UTP 5e, 6 kat.
Extend Off : 100 m, 100 Mbps @ UTP 5e, 6 kat. |
| Sertifikatai : | CE |
| Maitinimas : | 48 V DC / 1.35 A (komplekte - maitinuvas) |
| Svoris : | 0.2 kg |
| Matmenys : | 105 x 83 x 28 mm |
| Gamintojas / Markė : | Hikvision |
| SAP Code : | 301801292 |
| Garantija : | 3 metai |