Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėl patikimumo ir aukštos perdavimo kokybės 4 portų desktop tipo komutatorius PoE PFS3006-4ET-60-V2 10/100 Mb/s yra puikus sprendimas norint išplėsti namų ar biuro tinklą.
Keturi iš portų aptarnauja funkciją Power over Ethernet (PoE).
| LAN prievadai : |
2 x
RJ45
10 / 100 Mbps - Uplink,
4 x 10 / 100 Mbps ( 1 x Hi-PoE + 3 x PoE (802.3af/at) ) |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| LED diodai : | Power, PoE, Link/Act |
| Perdavimo greitis : | 10 / 100 Mbps : 2 LAN prievadas + 4 LAN & PoE prievadai |
| Maksimali bendra galia : | 60 W |
| MAC adresų lentelė : | 2k |
| Darbo režimas : |
Extend On : 250 m, 10 Mbps
Extend Off : 100 m, 100 Mbps |
| Pagrindinės savybės : |
Automatinė detekcija MDI/MDI-X - automatiškai aptinka duomenų perdavimo režimą
Maitinimo rėžimas PoE : Įrenginys aptarnauja 8 - kontaktų maitinimo šaltinis Maitintuvo pradinės galios lygio inteligentiškas valdymas apsauga nuo atmosferinių iškrovų ir potencialų skirtumų tarp įrenginių PoE Watchdog / Režimas PD Alive - portų, kurie maitina įrenginius PoE stebėjimas ir automatinis pakartotinis įjungimas atjungus maitinimą, aptinkant nereaguojantį įrenginį Kensington Lock |
| Sertifikatai : | CE, FCC |
| Maitinimas : | 53 V DC / 1.22 A (komplekte - maitinuvas) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.29 kg |
| Matmenys : | 130 x 85 x 26 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |
| Kensington Lock : |