Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėl patikimumo ir aukštos perdavimo kokybės 4 portų desktop tipo komutatorius PoE PFS3006-4GT-60-V2 10/100/1000 Mb/s yra puikus sprendimas norint išplėsti namų ar biuro tinklą.
Keturi iš portų aptarnauja funkciją Power over Ethernet (PoE).
| LAN prievadai : |
2 x
RJ45
10/100/1000 Base-T - Uplink,
4 x RJ45 10/100/1000 Base-T ( 1 x Hi-PoE + 3 x PoE (802.3af/at) ) |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| LED diodai : | Power, PoE, Link/Act |
| Perdavimo greitis : | 10 / 100 / 1000 Mbps : 2 LAN prievadas + 4 LAN & PoE prievadai |
| Maksimali bendra galia : | 60 W |
| MAC adresų lentelė : | 2k |
| Sertifikatai : | CE |
| Maitinimas : | 53 V DC / 1.22 A (komplekte - maitinuvas) |
| Svoris : | 0.29 kg |
| Matmenys : | 130 x 85 x 26 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |