Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Switch'as PFS3110-8ET-96-V2 tai pramoninio tipo įrengimas užtikrinanatis sklandžią tinklo transmisiją, kurios greitis 10 / 100 Mb/s.
Šio tipo įrenginiai gali būti naudojami statomų objektų, nepalankiose sąlygose, tokiose kaip aukšta arba žema temperatūra instaliacijose..
Demėsio! SFP portas reikalauja SFP modulio nupirkimo, kuris yra prieinamas mūsų pasiūloje.
| LAN prievadai : |
6 x
RJ45
10/100 Base-T
+ PoE (802.3af/at)
2 x RJ45 10/100 Base-T + Hi-PoE / PoE (802.3bt), 1 x Uplink - RJ45 10/100/1000 Base-T 1 x Uplink - SFP portas 1000 Base-X |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| Perdavimo greitis : |
10 / 100 Mbps - 8 LAN & PoE prievadai
10 / 100 / 1000 Mbps - 1 Uplink prievadas 1000 Mbps - 1 SFP portas |
| Maksimali išėjimo galia : |
90 W / Hi-PoE / PoE 802.3bt portas : 1 ... 2
30 W / PoE portas : 3 ... 8 |
| Maksimali bendra galia : | 96 W |
| MAC adresų lentelė : | 8k |
| Darbo režimas : |
Extend On : 250 m, 10 Mbps
Extend Off : 100 m, 100 Mbps |
| Pagrindinės savybės : |
Duomenų siuntimo kontrolė
apsauga nuo atmosferinių iškrovų ir potencialų skirtumų tarp įrenginių Suprojektuotas pramoniniam naudojimui, plačioje temperatūrų plotmėje. PoE (802.3af) , PoE (802.3at) , PoE (802.3bt), Hi-PoE Watchdog PoE Dviejų maitintuvų prijungimo galimybė – redundancinis maitinimas Ports marked in red support IEEE802.3af, IEEE802.3at, IEEE802.3bt and Hi-PoE standards with a maximum output power of 90 W per port - designed to power high power devices Įrenginys aptarnauja 8 - kontaktų maitinimo šaltinis |
| LED diodai : | Power, Link/Act |
| Maitinimas : | 48 ... 57 V DC / 1.81 A (komplekte - maitinuvas) |
| Korpuso tipas : | DIN |
| Sertifikatai : | CE |
| Darbo temperatūra : | -30 °C ... 65 °C |
| Svoris : | 0.58 kg |
| Matmenys : | 150 x 100 x 42 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |