Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įrenginys idealiai tinka kamerų tinklo sudarymui IP su maitinimu standarte PoE 802.3af / 802.3at.
| LAN prievadai : |
1 x
RJ45
10/100/1000 Base-T - Uplink,
8 x RJ45 10/100 Base-T ( 1 x Hi-PoE (802.3bt) + 7 x PoE (802.3af/at) ) |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| LED diodai : | Power, PoE, Link/Act |
| Perdavimo greitis : |
10 / 100 / 1000 Mbps : 1 Uplink prievadas ,
10 / 100 Mbps : 8 LAN & PoE prievadų |
| Maksimali bendra galia : | 96 W |
| MAC adresų lentelė : | 2k |
| Darbo režimas : |
Extend On : 250 m, 10 Mbps
Extend Off : 100 m, 100 Mbps PD Alive |
| Pagrindinės savybės : |
Maitinimo rėžimas PoE - Įrenginys aptarnauja 8 - kontaktų maitinimo šaltinis
Pažangus maitinimo valdymas PoE - įrenginys kontroliuoja energijos sąnaudas atskiruose prievaduose Režimas PoE Watchdog / PD Alive - portų, kurie maitina įrenginius PoE stebėjimas ir automatinis pakartotinis įjungimas atjungus maitinimą, aptinkant nereaguojantį įrenginį apsauga nuo atmosferinių iškrovų ir potencialų skirtumų tarp įrenginių |
| Sertifikatai : | CE |
| Maitinimas : |
48 ... 57 V
DC
53 V DC / 1.81 A (komplekte - maitinuvas) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.49 kg |
| Matmenys : | 190 x 100 x 30 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |