Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įrenginys idealiai tinka kamerų tinklo sudarymui IP su maitinimu standarte PoE 802.3af / 802.3at.
| LAN prievadai : |
8 x
RJ45
10/100 Base-T
( 1 x Hi-PoE (802.3bt) + 7 x PoE (802.3af/at) ),
1 x RJ45 10/100/1000 Base-T - Uplink, 1 x SFP prievadas 1000 Base-X - Uplink |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| LED diodai : | Power, PoE, Link/Act, Uplink 1, Uplink 2 |
| Perdavimo greitis : |
10 / 100 Mbps : 8 LAN & PoE prievadų ,
10 / 100 / 1000 Mbps : 1 LAN (Uplink) prievadas , 1000 Mbps : 1 SFP (Uplink) prievadas |
| Maksimali išėjimo galia : |
90 W / Hi-PoE / PoE 802.3bt portas - 1 prievadas
30 W / PoE 802.3af/at portas - 2 ... 8 prievadai |
| Maksimali bendra galia : | 96 W |
| MAC adresų lentelė : | 8k |
| Darbo režimas : |
Extend On : 250 m, 10 Mbps
Extend Off : 100 m, 100 Mbps PD Alive |
| Pagrindinės savybės : |
Maitinimo rėžimas PoE - Įrenginys aptarnauja 8 - kontaktų maitinimo šaltinis
Raudonai pažymėtos jungtys palaiko IEEE802.3af, IEEE802.3at, IEEE802.3bt ir Hi-PoE standartus, kurių didžiausia išėjimo galia yra 90 W kiekvienai jungčiai – skirtos didelės galios įrenginiams maitinti Pažangus maitinimo valdymas PoE - įrenginys kontroliuoja energijos sąnaudas atskiruose prievaduose Režimas PoE Watchdog / PD Alive - portų, kurie maitina įrenginius PoE stebėjimas ir automatinis pakartotinis įjungimas atjungus maitinimą, aptinkant nereaguojantį įrenginį apsauga nuo atmosferinių iškrovų ir potencialų skirtumų tarp įrenginių Suprojektuotas pramoniniam naudojimui, plačioje temperatūrų plotmėje. |
| Sertifikatai : | CE, FCC |
| Korpusas : | Desktop, Metalinė |
| Maitinimas : | 53 V DC / 1.81 A (komplekte - maitinuvas) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.58 kg |
| Matmenys : | 240 x 105 x 28 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |