Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėl patikimumo ir aukštos perdavimo kokybės 4 portų desktop tipo komutatorius PoE DS-3E0106HP-E 10/100 Mb/s yra puikus sprendimas norint išplėsti namų ar biuro tinklą.
Keturi iš portų aptarnauja funkciją Power over Ethernet (PoE).
PoE maitinimo galimybės pagal 802.3at standartą dėka įrenginys yra dar universalesnis ir paprasčiau instaliuojamas.
| LAN prievadai : |
2 x
RJ45
10/100 Base-TX - Uplink,
4 x RJ45 10/100 Base-TX ( 1 x PoE (802.3af/at/bt) + 3 x PoE (802.3af/at) ) |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| LED diodai : | Power, PoE Max, PoE, Link/Act |
| Perdavimo greitis : | 10 / 100 Mbps : 2 LAN prievadai + 4 LAN & PoE prievadai |
| Maksimali bendra galia : | 60 W |
| MAC adresų lentelė : | 2k |
| Darbo režimas : |
Extend On : 150 m, 10 Mbps @ Hi-PoE (802.3bt) / 300 m, 10 Mbps @ PoE (802.3af/at)
Extend Off : 100 m, 100 Mbps @ PoE (802.3af/at/bt) |
| Pagrindinės savybės : |
Aukštos pirmenybės prievadai : 1, 2 portas
Maitinimo rėžimas PoE : Įrenginys aptarnauja 8 - kontaktų maitinimo šaltinis |
| Sertifikatai : | CE |
| Maitinimas : | 48 V DC / 1.35 A (komplekte - maitinuvas) |
| Svoris : | 0.24 kg |
| Matmenys : | 145 x 71 x 26 mm |
| Gamintojas / Markė : | Hikvision |
| SAP Code : | 301801345 |
| Garantija : | 3 metai |