Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Switch‘as PoE DS-3E0106P-E/M užtikrina sklandžią tinklinę transmisiją, kurios greitis 10 / 100 Mbps.
PoE maitinimo galimybės pagal 802.3at standartą dėka įrenginys yra dar universalesnis ir paprasčiau instaliuojamas.
| LAN prievadai : | 6 x RJ45 10/100 Base-TX ( 4 x PoE (802.3af/at) ) |
| Perdavimo greitis : |
10 / 100 Mbps - 4 LAN & PoE prievadai,
10 / 100 Mbps - 2 Uplink prievadai |
| Maksimali išėjimo galia : | 30 W / PoE portas |
| Maksimali bendra galia : | 35 W |
| MAC adresų lentelė : | 4k |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| Darbo režimas : |
Extend On : 300 m, 10 Mbps @ UTP 5e, 6 kat.
Extend Off : 100 m, 100 Mbps @ UTP 5e, 6 kat. |
| Pagrindinės savybės : |
Aukštos pirmenybės prievadai : 1, 2 portas
Maitinimo rėžimas PoE : Įrenginys aptarnauja 8 - kontaktų maitinimo šaltinis |
| LED diodai : | Power, Link/Act, PoE |
| Sertifikatai : | CE |
| Maitinimas : | 48 V DC / 0.8 A (komplekte - maitinuvas) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 40 °C |
| Svoris : | 0.23 kg |
| Matmenys : | 145 x 71 x 26 mm |
| Gamintojas / Markė : | Hikvision |
| SAP Code : | 301801715 |
| Garantija : | 3 metai |
| Technical details | |
| Bendras svoris | 0.52 kg |
| Grynas (neto) svoris | 0.25 kg |
| Gamintojas | Hikvision |
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Unmanaged |
| Dizainas | |
| Dydžio formatas | Desktop |
| Modelio pavadinimas | Ds-3e0106p-e/m |
| Gamintojo prekės serija | Switch |
| Ryšys | |
| Poe | Poe 802.3 af and poe 802.3 at |
| Predominant port type | 10/100 mbps (rj-45) |
| 10/100 mbps (rj-45) ports quantity | 4 |
| Modelio pavadinimas | DS-3E0106P-E/M |