| Ekranas |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 2560 x 1440 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | Ips |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 350 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 6 ms |
| Hd tipas | Wqhd |
| Ekrano technologija | Lcd |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1920 x 1080 (hd 1080),2560 x 1440 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| Foninio apšvietimo tipas | W-led |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 3000000:1 |
| 3d | Ne |
| Reakcijos trukmė (ekstremalus režimas) | 4 ms |
| Pikselių žingsnis | 0,233 x 0,233 mm |
| Pikselių tankumas | 109 ppi |
| Matomas dydis, horizontalus | 59,7 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 33,6 cm |
| Palaikomas srgb (įprastas) | 99 % |
| Multimedija |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Konstrukcija |
| Pozicija rinkoje | Verslui |
| Produkto spalva | Juoda |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Epeat suderinamumas | Sidabrinė |
| Ryšys |
| Įmontuotas usb jungčių daugiklis | Taip |
| Dvi prievadas | Ne |
| Hdmi | Taip |
| „displayport“ kiekis | 1 |
| Audio įėjimas | Ne |
| Usb koncentratoriaus versija | 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Usb aukštakrypčio prievado tipas | B tipo usb |
| Priešsrovinių prievadų skaičius | 1 |
| Usb a tipo žemakrypčių prievadų skaičius | 4 |
| Hdmi portų kiekis | 1 |
| Hdmi versija | 1.4 |
| „displayport“ versija | 1.2 |
| Audio išeiga | Taip |
| Ergonomija |
| Vesa tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Suderinama su vesa sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Aukščio reguliavimas | 13,5 cm |
| Sukimasis | Taip |
| Pasukimo kampas | -90 - 90 ° |
| Sukiojamas | Taip |
| Pasukamas | -45 - 45 ° |
| Pokrypio reguliavimas | Taip |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 35 ° |
| Virtualusis ekranas (osd) | Taip |
| Osd kalbų skaičius | 8 |
| Energijos valdymas |
| Metinis energijos suvartojimas | 54,4 kwh |
| Energijos suvartojimas | 23 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 w |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,3 w |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 614 mm |
| Ilgis | 46,7 mm |
| Aukštis | 369,1 mm |
| Svoris | 4,93 kg |
| Plotis (su stovu) | 614 mm |
| Gylis (su stovu) | 208 mm |
| Aukštis (su stovu) | 564,4 mm |
| Svoris (su stovu) | 7,44 kg |
| Rėmelių plotis (šonas) | 2 mm |
| Rėmelių plotis (viršus) | 2 mm |
| Rėmelių plotis (apačia) | 2,39 cm |
| Pakuotės duomenys |
| Pridėtas stovas | Taip |
| Pridėti kabeliai | Ac, hdmi |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Kitos savybės |
| Galios suvartojimas (maks.) | 65 w |
| Integruotas tv tiuneris | Ne |
|
| Modelio pavadinimas | 61EDGAT2EU |