2017 m. „LG“ pasiūlys OLED monitorius

Artėjančioje „CES“ mugės metu „LG“ kompanija ketina pristatyti OLED monitoriaus prototipą. Pirmieji tokie įrenginiai rinkoje turėtų pasirodyti 2017 metais. Tačiau tikėtis žemų OLED monitorių kainų tikrai neverta.

„ETNews“ pranešta, kad „CES 2016“ metu bus pristatyti OLED technologijos „LG“ monitoriai. Ne per seniausiai „LG“ į pasiūlą įtraukė didelius (55, 65 ir 77 colių) organiniais šviesos diodais paremtus televizorius bei mažus ekranus, skirtus išmaniesiems telefonams ir laikrodžiams (tarp kitko: „Apple Watch“). 2017 metais turėtų pasirodyti kompiuteriams skirti OLED monitoriai.

Jei tai iš tikrųjų įvyktų, korėjiečių pastangos kuriant patvaresnius OLED ekranus pasiteisintų. Šios technologijos vystymui „LG Display“ investuoja miliardus. Tačiau pirmieji įrenginiai buvo linkę perdegti; su naujais modeliais reikalai atrodo geriau. OLED technologija lyginant su klasikiniais LCD LED ekranais leidžia kurti nepaprastai plonus įrenginius, yra labiau taupanti energijos sąnaudas ir pasižymi žymiai geresniu spalvų perteikimu.

LG OLED monitorius

Šaltinis: ETNews