| Ekranas |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | Ips |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Hd tipas | 4k ultra hd |
| Ekrano technologija | Led |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 3840 x 2160 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 1,073 milijardo spalvų |
| Ekrano paviršius | Matinis |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 80000000:1 |
| Pikselių žingsnis | 0,16 x 0,16 mm |
| Horizontali diapazono riba | 31 - 90 khz |
| Vertikali diapazono riba | 55 - 75 hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 59,6 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 33,5 cm |
| Matomas dydis, įstrižainė | 68,4 cm |
| Veikimo charakteristikos |
| Nvidia g-sync | Ne |
| „amd freesync“ | Ne |
| Apsaugos nuo mirgėjimo technologija | Taip |
| Mažo kiekio mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Multimedija |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| Rms galingumas | 4 w |
| Konstrukcija |
| Pozicija rinkoje | Grafinis dizainas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Sertifikavimas | Tco, ce, tüv-gs, eac, pse\nreach |
| Ryšys |
| Įmontuotas usb jungčių daugiklis | Taip |
| Dvi prievadas | Taip |
| Hdmi | Taip |
| „displayport“ kiekis | 1 |
| Audio įėjimas | Ne |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Usb koncentratoriaus versija | 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Usb aukštakrypčio prievado tipas | B tipo usb |
| Priešsrovinių prievadų skaičius | 1 |
| Usb a tipo žemakrypčių prievadų skaičius | 2 |
| Dvi-d prievadų skaičius | 1 |
| Hdmi portų kiekis | 1 |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Hdcp | Taip |
| Ac (įtampa) įėjimas | Taip |
| Ergonomija |
| Vesa tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Suderinama su vesa sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Pokrypio reguliavimas | Taip |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 22 ° |
| Paveikslėlis paveikslėly | Taip |
| Virtualusis ekranas (osd) | Taip |
| On screen display (osd) kalbos | Čekų, vokiečių kalba, olandų kalba, anglų kalba, ispanų kalba, prancūzų kalba, italų kalba, japonų, lenkų kalba, rusų kalba |
| Osd kalbų skaičius | 10 |
| Energijos valdymas |
| Energijos efektyvumo klasė | B |
| Metinis energijos suvartojimas | 49 kwh |
| Energijos suvartojimas | 34 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 w |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,5 w |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Įvesties srovė | 1.5 a |
| Aplinkos sąlygos |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 5 - 35 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -20 - 60 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 80 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 85 % |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 613,5 mm |
| Ilgis | 54 mm |
| Aukštis | 370,5 mm |
| Plotis (su stovu) | 613,5 mm |
| Gylis (su stovu) | 197 mm |
| Aukštis (su stovu) | 440,5 mm |
| Svoris (su stovu) | 4,6 kg |
| Pakuotės duomenys |
| Pridėtas stovas | Taip |
| Pridėti kabeliai | Ac, displayport, hdmi, usb |
|
| Modelio pavadinimas | XU2792UHSU-B1 |