Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Baidarės komplektacija sudaro:
| Tipas | Žvejybinė |
| Ilgis | 365 cm |
| Plotis | 89 cm |
| Aukštis | 33 cm |
| Svoris | 41 kg |
| Medžiaga | HDPE |
| Vietų skaičius | 1 |
| Spalva | Grey/White/Black |
| Keliamoji galia | 200 kg |
| Varomoji pavara | Pedalinė sraigtinė pavara |
| Paskirtis | Universalaus naudojimo |
| Kilmės šalis | Kinija |