Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Naujo modelio vienvietė žvejybinė baidarė su pedaline sraigtine pavara. Vienas iš populiariausiu modeliu per pastaruosius dvejus metus. Stabilumas, komfortas, vairo ir minimo sistema, viskas ko reikia laisvam plaukimui!
Baidarės gale įmontuoti ratukai leis vienam asmeniui transportuoti iš vietos į vieta be jokių problemų.
Baidarės komplektacija sudaro:
Šį modelį galite išsinuomoti ir išbandyti:
| Tipas | Žvejybinė |
| Ilgis | 320 cm |
| Plotis | 85 |
| Aukštis | 37 cm |
| Svoris | 50 kg |
| Medžiaga | HDPE |
| Vietų skaičius | 1 |
| Spalva | Camo |
| Keliamoji galia | 250 kg |
| Varomoji pavara | Pedalinė sraigtinė pavara |
| Paskirtis | Universlaus naudojimo |
| Kilmės šalis | Kinija |