Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Naujo modelio dvivietė žvejybinė baidarė su pedaline ir vairo sistema. Šią baidarę galima naudoti, kaip turistine, laisvalaikiui ežere ar upėje.
Baidarės komplektacija sudaro:
| Tipas | Žvejybinė |
| Ilgis | 403 cm |
| Plotis | 84 cm |
| Aukštis | 37 cm |
| Svoris | 32 kg |
| Medžiaga | HDPE |
| Vietų skaičius | 2 |
| Keliamoji galia | 220 kg |
| Varomoji pavara | Pedalinė mentinė pavara (2 vnt.) |
| Paskirtis | Universalaus naudojimo |
| Kilmės šalis | Kinija |