Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Naujo modelio žvejybinė baidarė su Propeller tipo pedaline ir vairo sistema.
Baidarės komplektacija sudaro:
| Tipas | Žvejybinė |
| Ilgis | 414 cm |
| Plotis | 87 cm |
| Aukštis | 38 |
| Svoris | 44 kg |
| Medžiaga | HDPE |
| Vietų skaičius | 1 |
| Spalva | Light Blue Camo |
| Keliamoji galia | 280 kg |
| Varomoji pavara | Pedalinė sraigtinė pavara |
| Paskirtis | Universalaus naudojimo |
| Kilmės šalis | Kinija |