Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Pripučiama minama baidarė AMBER i-CRUISER I, tai pripučiama vienvietė irklentė/baidarė, kuri turi flap minimo sistema.
Reguliuojamos aukšta sėdynė suteikia komforto ir stabilumo, o šalia po ranka vairo valdymas leis labai lengvai plaukti ir judėti be irklo. Taip pat šis modelis be didelių vargų gali plaukti tiek upe tiek ežere. Stabilumas 10/10!
| Tipas | Pripučiama |
| Ilgis | 360 cm |
| Plotis | 100 cm |
| Aukštis | 20 cm |
| Svoris | 34 kg |
| Medžiaga | Dropstich PVC |
| Vietų skaičius | 1 |
| Keliamoji galia | 150 kg |
| Paskirtis | Universalaus naudojimo |