Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Albumas turi 100 kreminių puslapių, skirtų nuotraukoms iki 10x15 cm. Jis turi knygos formato struktūrą su kampiniais lipdukais, kad būtų lengviau įdėti nuotraukas.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Nuotraukų Albumas |
| Prekės Ženklas | Gedeon |
| Modelis | GED DBCL50 ART97 |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 29 × 32 cm (P × A) |
| Svoris | 1.64 kg |
| Puslapių Skaičius | 100 puslapių |
| Puslapio Spalva | Kreminė |
| Nuotraukų Dydžio Talpa | Iki 10 × 15 cm |
Papildoma Informacija |
|
| Nuotraukų Įdėjimas | Įtraukti kampiniai lipdukai lengvam montavimui |
| Konstrukcijos Tipas | Knygos formato |