Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Albumas su 100 kreminės spalvos puslapių, skirtas nuotraukoms iki 10x15 cm. Turi knyginę rišimo sistemą ir apima kampinius lipdukus lengvam nuotraukų įkėlimui.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Nuotraukų Albumas |
| Prekės Ženklas | Gedeon |
| Modelis | GED DBCL50 ART95 |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 65 × 290 × 320 mm (Ilgis × Plotis × Aukštis) |
| Svoris | 1640 g |
| Puslapių Skaičius | 100 puslapių |
| Puslapio Spalva | Kreminė |
| Nuotraukų Dydžio Suderinamumas | Iki 10 × 15 cm |
Papildoma Informacija |
|
| Ypatybės |
|
| Saugaus Naudojimo Įspėjimas | Naudokite produktą tik numatytam tikslui. |